• Tegorocznym absolwentom oraz abiturientom lat poprzednich przypominamy o zabraniu ze sobą koniecznych przyborów według wykazu (załączniki poniżej).

Formula2015.pdf

Formula2023.pdf

Egzaminy ustne z języka polskiego i języka obcego odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury oraz w Zespole Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Jednostek Oświatowych w Długołęce, przy ul. Polnej 1a.

Na egzamin ustny  należy stawić się 15 minut przed wyznaczonym czasem z dowodem potwierdzającym tożsamość.

EGZAMINY USTNE:

Język polski - 15.05.2024 (środa)

Język polski - 16.05.2024 (czwartek)

Język polski - 20.05.2024 (poniedziałek)

Język polski - 21.05.2024 (wtorek)

Język angielski - 13.05.2024 (poniedziałek)

Język angielski - 14.05.2024 (wtorek)

Język angielski - 20.05.2024 (poniedziałek)

Język angielski - 23.05.2024 (czwartek)

Szczegółowy harmonogram egzaminów jest dostępny na tablicy ogłoszeniowej na I piętrze.

Egzaminy pisemne odbywają się w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 40.

Egzaminy z języka polskiego, języka obcego w zakresie podstawowym i rozszerzonym oraz matematyki odbywają się na sali gimnastycznej w szkole podstawowej.

Na w/w egzaminy należy się stawić o godz. 8.00 z dowodem potwierdzającym tożsamość.

Pozostałe egzaminy pisemne będą się odbywały w salach liceum na II piętrze budynku, na egzamin należy się stawić o godz. 8.30 z dowodem potwierdzającym tożsamość.

Procedury egzaminacyjne dla uczniów znajdują się w załączonej prezentacji.

Matura_2024a.pptx

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczacymi matury w formule 2023 zamieszczonymi na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu - link poniżej.

Informacje - Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu