„ Celem sztuki jest zmywanie z naszej duszy kurzu codzienności„
- To słowa Pablo Picasso, które pięknie oddają sens warsztatów artystycznych, w których uczniowie naszej szkoły wzięli udział 4 -krotnie.
Grupa 20 uczniów miała możliwość uczestniczenia w warsztatach sitodruku oraz malarstwa. Doświadczenie uczniów, emocje temu towarzyszące, cudowna atmosfera i wyjątkowe prace, które powstały i możemy podziwiać na zdjęciach choć troszkę pozwolą nam podzielić się z Wami naszym wyjątkowym wspomnieniem.
Dziękujemy za możliwość udziału w projekcie oraz wspaniałe przyjęcie „Otwartych Pracowni Plastycznych” we Wrocławiu z Panią Jagodą na czele.
Wystawa prac w dniu Zakończenia Roku Szkolnego. Zapraszamy.
Serdecznie dziękujemy
Agnieszka Raczkowska z uczniami
