• Ubezpieczenie NNW

• Szanowni Rodzice,

Na Rok Szkolny 2023/2024 proponujemy Państwu Grupowe Ubezpieczenie NNW dzieci w Compensa TU SA.

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy na stronę https://szkola.compensa.pl, gdzie po wpisaniu hasła: 381158, będzie można przystąpić do wybranej przez siebie Grupowej umowy ubezpieczenia NNW (cztery warianty do wyboru, różniące się składką oraz wysokościami świadczeń).

INFORMACJE ZWIĄZANE Z UBEZPIECZENIEM:
          1. Okres Ubezpieczenia: 01.09.2023 - 31.08.2024
          2. Termin przystąpienia do umowy on-line: do 30.10.2023
          3. Do ubezpieczenia mogą przystąpić:
          - dzieci uczęszczające do naszej Placówki oraz
          - rodzeństwo do lat 18 oraz starsze do lat 26 z zastrzeżeniem, że w trakcie przystąpienia do umowy ubezpieczenia będą mieć status ucznia lub studenta.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia znajdziecie Państwo w załączonej ofercie ubezpieczenia.

W załączeniu:
          1. Oferta ubezpieczenia NNW w TU Compensa SA na rok 2023/2024
          2. Instrukcja Obsługi dla Rodzica - ścieżka zawarcia umowy ubezpieczenia online
          3. OWU NNW Szkolne Compensa
          4. Karta Informacyjna Produktu NNW Szkolne

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności, proszę kontaktować się z opiekunem umowy ubezpieczenia: Marzena Siębab, tel kom. 501-109-139,