• Rocznik 2014/2017

• Wychowawca: Agata Sągol

5 maja 2015

Witamy w 1a na klasowym pokazie talentów

5.05.2015r. w szkolnej bibliotece grupy umownie nazwane: Kulinarną, Plastyczną, Muzyczną, pokazywały swoje talenty (podobno każdy ma ich siedem).

Adam umiał odpowiedzieć na pytania z historii opracowane przez prowadzącą spotkanie Anię.

Marek pokazał, że potrafi wyczarować sałatkę grecką i ciasto krówkowe,

Patrycja, dbając o nasze figury, nakarmiła nas z dietetyczną sałatką owocową, natomiast Patryk wykazał się niebywałą zdolnością do łamania przepisów - kulinarnych. Jego ‘”rozpływne ciasto” zrobiło naprawdę furorę.

Miedzy jednym kulinarnym zachwytem a drugim Mateusz, Nikola, Karolina tworzyli rysunek pt. „Mars, ale jaki ?” I oni poradzili sobie z zadaniem. Powstały dzieła o intrygujących tytułach: Bruno Mars, Kosmiczny balonik, Czerwona planeta.

Agnieszka natomiast ćwiczyła się w tworzeniu Courtroom sketchu (Cóż to takiego? Skąd się to wzięło? Poczytajcie tu :http://www.student.lex.pl/…/sztuka-prawnicza--czyli-szkice-…). Bibliotekę, prócz zapachów kulinarnych wypełniły dźwięki piosenek. Wykonawcami byli: Ania, Weronika i Jarka, który szybko bitboxował.

Łukasz natomiast w rytm muzyki układał wysokie wieże z plastikowych kubeczków, Klaudia lekkością wykonywała trudny układ taneczny, a Dawid improwizował na temat pt. „ "Kowboj, co zgubił centa". Nikola J.